Mieszkanie Plus w Kruszwicy

Program Mieszkanie Plus w Kruszwicy jest adresowany do osób, które mają zbyt niskie dochody aby otrzymać w banku kredyt hipoteczny. Jednak ich dochody są zbyt wysokie aby otrzymać mieszkanie komunalne.

Mieszkanie Plus to jeden z elementów Narodowego Programu Mieszkaniowego. Jest to rządowy program budowy mieszkań na wynajem.

Program Mieszkanie Plus jest skierowany do wszystkich grup społecznych. W szczególności celem programu jest poprawa sytuacji młodych polskich rodzin oraz większa mobilność Polaków. Umożliwia to podjęcie decyzji o zmianie pracy dzięki dostępności tanich mieszkań na wynajem. Dlatego też w katalogu pierwszeństwa znajduje się zmiana miejsca zamieszkania w celu podjęcia pracy lub nauki w innej miejscowości.

Mieszkanie Plus w Kruszwicy – lokalizacja

Planowana lokalizacja dla mieszkań z programu Mieszkanie Plus w Kruszwicy znajduje się przy ul. Wspólnej.  Pod tym adresem przewidziano budowę 40 lokali mieszkalnych.

Program Mieszkanie Plus w Kruszwicy – opłaty

Czynsz najmu mieszkań od rządu wydaje się być atrakcyjny w porównaniu do cen najmu na rynku komercyjnych, w szczególności w dużych miastach. Należy jednak pamiętać, że do każdego metra kwadratowego należy doliczyć koszt opłaty eksploatacyjnej za każdy metr kwadratowy mieszkania

Wysokość miesięcznego czynszu najmu w ramach programu Mieszkanie Plus w Kruszwicy ma wynosić od 20 do 25 zł za metr kwadratowy. Koszt budowy mieszkania ma wynieść od 3 tys. do 4 tys. złotych za metr kwadratowy. Przyszli najemcy powinni posiadać tzw. zdolność czynszową. Oznacza to dochody, które umożliwią regulowanie czynszu za wynajem mieszkania oraz opłat eksploatacyjnych. Ponadto najemcy będą otrzymywać dopłaty do czynszu w wysokości od 100 do 400 zł miesięcznie przez okres 15 lat.

Program Mieszkanie Plus w Kruszwicy – ankieta

Na swojej stronie (http://www.kruszwica.um.gov.pl) urząd miasta zamieścił ankietę, którą osoby zainteresowane mieszkaniem z programu Mieszkanie Plus w Kruszwicy powinny wypełnić.

Celem ankiety jest ocena zainteresowania programem wśród mieszkańców Gminy Kruszwica. Ankietę należy dostarczyć do końca stycznie 2019 r. Możliwość wynajmu mieszkania z rządowego programu Mieszkanie Plus będzie powszechny i bez ograniczeń związanych z wiekiem. Jednakże w przypadku nadwyżki chętnych w pierwszej kolejności mieszkania otrzymają rodziny wielodzietne. Sprawdź inne preferencje.

W ankiecie znajduje się m.in. pytanie czy obecnie zamieszkujemy na terenie Gminy Kruszwica. Prawdopodobnie gmina przewiduje preferencje dla swoich mieszkańców.

Jak widać, Mieszkanie Plus to bardzo ambitny cel. Oferty na pewno będą rozchodzić się błyskawicznie – dlatego jeżeli chcesz być na bieżąco polub nasz profil na Facebooku.

Bezpłatnie sprawdź jak najlepiej zamieszkać we własnym mieszkaniu więcej>>


Chcesz mieszkać na swoim czy płacić komuś za wynajem?

  • Nie płać za wynajem, zamieszkaj w swoim własnym mieszkaniu.
  • Sprawdź jak prosto możesz sfinansować zakup swojego mieszkania.
  • Spłacaj swoje własne mieszkanie i nie dawaj nikomu zarobić.
  • Sprawdź jak łatwo możesz uzyskać mieszkanie na własność.
  • Po co płacić komuś za wynajem, jak możesz płacić na swoje mieszkanie.
  • Nie musisz czekać w kolejce, aż mieszkanie zostanie wybudowane.
  • Dowolna lokalizacja mieszkania, pełna infrastruktura (szkoły, komunikacja)
  • Sprawdź bezpłatnie, jak sfinansować swoje własne mieszkanie już teraz!

Wypełnij bezpłatnie formularz!


Administratorem danych osobowych jest SalesMax oraz wymienieni PartnerzyExpander Advisors Sp. z o.o.
Open Finance S.A.
NOTUS Finanse S.A.
serwisu MieszkanieDlaMlodych.com, którzy przetwarzają dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.