Mieszkanie Plus Staszów

Rządowy program Mieszkanie Plus Staszów adresowany jest do osób, którzy zarabiają zbyt mało, żeby uzyskać w banku kredyt hipoteczny, jednakże ich dochody są zbyt wysokie aby otrzymać mieszkanie komunalne. Możliwość wynajmu mieszkania z rządowego programu Mieszkanie Plus będzie powszechny i bez ograniczeń związanych z wiekiem. Jednakże w przypadku nadwyżki chętnych w pierwszej kolejności mieszkania otrzymają rodziny wielodzietne.

Program Mieszkanie Plus Staszów – lokalizacja

Prawdopodobna lokalizacja dla mieszkań z programu Mieszkanie Plus w Staszowie znajduje się przy ul. Mickiewicza i Łącznik. Główne zalety nieruchomości to sąsiedztwo szpitala, sklepów, żłobka, przedszkola i szkoły. Zostały wskazane grunty które należą do gminy. Prawdopodobnie zostaną wybudowane 4 nowe budynki wielorodzinnych, w których znalazłoby się 112 mieszkań. Ponadto zaplanowano budowę 200 garaży. Teren jest też dobrze skomunikowany z miastem oraz z obwodnicą.

Program Mieszkanie Plus Staszów to oferta tanich mieszkań na wynajem wykończonych „pod klucz” skierowana dla młodych ludzi, aby wiązali swoją przyszłość z rodzinnym miastem,oraz zaproszenie dla tych, którzy podjęli pracę w okolicy lecz z powodu braku mieszkania dojeżdżają. Więcej informacji o kryteriach pierwszeństwa wynajmu mieszkań.

Program Mieszkanie Plus w Staszów – opłaty

Wysokość miesięcznego czynszu najmu mieszkania od rządu ma wynosić od 10 do 20 zł za metr kwadratowy. Jeżeli zdecydujemy się na opcję najmu z wykupem mieszkania na własność to cena metra kwadratowego wzrasta i będzie wynosić od 12 zł do 24 zł za metr kwadratowy w zależności od miasta. W Staszowie (ceny najmu w województwie świętokrzyskim) będzie to prawdopodobnie kwota 7,10 zł  i odpowiednio 10,14 zł za za metr kwadratowy. Dodatkowo kwota 6,5 zł za m2 tytułem kosztów opłat eksploatacyjnych (konserwacje, fundusz remontowy itp.) oraz opłaty za media.

Program Mieszkanie Plus Staszów – ankieta

Na swojej stronie urząd miasta zamieścił ankietę, którą osoby zainteresowane mieszkaniem z programu Mieszkanie Plus w Staszowie powinny wypełnić elektronicznie.

Jak widać, Mieszkanie Plus to bardzo ambitny cel. Oferty na pewno będą rozchodzić się błyskawicznie – dlatego jeżeli chcesz być na bieżąco polub nasz profil na Facebooku.

Bezpłatnie sprawdź jak najlepiej zamieszkać we własnym mieszkaniu więcej>>


Chcesz mieszkać na swoim czy płacić komuś za wynajem?

  • Nie płać za wynajem, zamieszkaj w swoim własnym mieszkaniu.
  • Sprawdź jak prosto możesz sfinansować zakup swojego mieszkania.
  • Spłacaj swoje własne mieszkanie i nie dawaj nikomu zarobić.
  • Sprawdź jak łatwo możesz uzyskać mieszkanie na własność.
  • Po co płacić komuś za wynajem, jak możesz płacić na swoje mieszkanie.
  • Nie musisz czekać w kolejce, aż mieszkanie zostanie wybudowane.
  • Dowolna lokalizacja mieszkania, pełna infrastruktura (szkoły, komunikacja)
  • Sprawdź bezpłatnie, jak sfinansować swoje własne mieszkanie już teraz!

Wypełnij bezpłatnie formularz!


Administratorem danych osobowych jest SalesMax oraz wymienieni PartnerzyExpander Advisors Sp. z o.o.
Open Finance S.A.
NOTUS Finanse S.A.
serwisu MieszkanieDlaMlodych.com, którzy przetwarzają dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Więcej informacji o ochronie danych osobowych w Polityce prywatności.